Repliki broni palnej

aleprezent.com.pl

ALEPREZENT

Jeziory Wielkie 2B
63-020 Zaniemyśl
województwo: wielkopolskie

dane do gps: 52.1816127, 17.1313277

NIP: 786-160-60-50
REGON: 300303560

telefon: +48 661925625
adres WWW: aleprezent.com.pl
e-mail: pytania@aleprezent.com.pl

Jak do nas trafić

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Profesjonalne repliki pistoletów, wyprodukowane przez firmę specjalizującą się w tej branży i działającej na co dzień z pasją to wyjątkowy pomysł na prezent. Z pewnością zadowoli niejednego wielbiciela rekonstrukcji historycznych lub kolekcjonera. Wysoka jakość to istotny element, kiedy mówi się odbiciu 1 do 1 dawniej używanych przedmiotów. Niezależnie czy chodzi o replikę historyczną, czy filmową, najważniejsze jest jej dokładne i solidne odwzorowanie, dzięki czemu może cieszyć oko właściciela przez długi czas.

Pistolet skałkowy - replika

Do jednej z najczęściej replikowanych kategorii przedmiotów z pewnością należy broń palna. Charakteryzuje się ona lufą, w której umieszcza się pociski lub właściwe w tym celu substancje. Krótka broń, dawniej wykorzystywana głównie przez oficerów i w kawalerii, czyli pistolety skałkowe to niezwykle kunsztowne i oryginalne przedmioty, jeśli chodzi o repliki pistoletów. Z jednej strony bardzo popularne, a z drugiej wyjątkowe w swojej prostocie. Współcześnie chcąc nabyć wspomnianą replikę, warto znaleźć firmę specjalizującą się w tej branży, co zagwarantuje np. możliwość stworzenia repliki dedykowanej osobom leworęcznym.

Pełna oferta: Repliki pistoletów

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h