Prywatny parking Modlin 24h

modlinparking.com

Parking PERFECT 24

Forteczna 25
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie

dane do gps: 52.4423, 20.695187

NIP: 531-171-72-11
REGON: 523721654

telefon: +48 571510516
adres WWW: modlinparking.com
e-mail: parking.perfect24@gmail.com

Jak do nas trafić

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Parking Modlin oferuje swoim klientom cennik, który staje się korzystniejszy wraz z dłuższym korzystaniem z jego usług. Ogólna polityka firmy również skupia się na tym, aby zainteresowany w przyszłości chętnie zaufał zespołowi PARKING PERFECT 24. Dla budowania dobrych i trwałych relacji firma nie pobiera opłat za kolejną dobę w przypadku opóźnienia samolotu. Zachęca również do osobistego kontaktu i telefonicznej rezerwacji szczególnie tych klientów, którzy już wcześniej korzystali z jej usług i zapewnia specjalne oferty promocyjne.

Korzystna oferta parkingowa

Firma oferuje dużą dowolność, gdy mowa o formie płatności pod warunkiem, że odbywa się ona z góry przed zaparkowaniem pojazdu- BLIK, PayU czy gotówka. Rozliczanie z klientem ma formę dzienną, PARKING PERFECT 24 nie proponuje oferty godzinowej. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT - po oddaniu samochodu pod nadzór pracowników firmy klient podaje wszelkie niezbędne informacje i odbiera dokument po powrocie na miejsce. Parking Modlin tworzy cennik dostosowany indywidualnie do klienta dlatego warto pytać o zniżki dla stałych bywalców.

Pełna oferta: Parking Modlin cennik

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii: