Niezbędne zaplecze sanitarne

wc-radosc.pl

WC Radość

Adama Asnyka 10
05-220 Zielonka
województwo: mazowieckie

dane do gps: 52.3064901, 21.1537149

NIP: 125-166-63-00
REGON: 369171885

telefon: +48 735 226 904
adres WWW: wc-radosc.pl
e-mail: wcradosc@gmail.com

Jak do nas trafić

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Firma WC Radość to ceniony dostawca usług związanych z wynajmem i serwisem toalet przenośnych. Ich kompleksowa oferta obejmuje dostawę, instalację oraz regularny serwis, zapewniając niezawodne i higieniczne zaplecze sanitarne na różnego rodzaju wydarzeniach, placach budowy oraz w innych przestrzeniach publicznych, gdzie tego typu rozwiązanie jest niezbędne. Serwis toalet przenośnych w Warszawie przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Wówczas opróżnia się zbiorniki ubikacji za pomocą specjalistycznego wozu asenizacyjnego, a następnie dokładnie się je myje i dezynfekuje.

Wynajem toalet przenośnych

Serwis toalet przenośnych świadczony przez WC Radość w Warszawie opiera się na solidnych podstawach. Zespół doświadczonych pracowników regularnie opróżnia, myje i dezynfekuje zbiorniki ubikacji, korzystając z zaawansowanych środków bakteriobójczych oraz dezynfekujących, co stanowi o wysokim poziomie higieny, podobnie jak dostępny papier toaletowy, uzupełniany na bieżąco. Tego rodzaju oferta okazuje się korzystna, szczególnie dla organizatorów imprez plenerowych, ponieważ wówczas zaplecze sanitarne z pewnością będzie na najwyższym poziomie.

Pełna oferta: Serwis toalet przenośnych - Warszawa

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota06:00-12:00
NiedzielaZamknięte