Makijaż permanentny poznań

imperial-permanent-makeup.pl

Studio Imperial

Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie

dane do gps: 52.39963, 16.879516

NIP: 779-219-03-84
REGON: 300981566

telefon: +48 509180160
adres WWW: imperial-permanent-makeup.pl
e-mail:

Jak do nas trafić

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Studio Imperial usytuowane w Poznaniu oferuje wysokiej jakości makijaż permanentny kreski na powiekach, brwiach oraz ustach. W zależności od oczekiwań oraz preferencji klientów kosmetyczka dobiera odpowiednią metodę oraz narzędzie wykonywania go. Jest to możliwe dzięki odbytym przez lingeristkę licznym szkoleniom podnoszącym kwalifikacje oraz znajomość wyspecjalizowanych technik. Praca podejmowana jest w sterylnych warunkach z wykorzystaniem wegańskich pigmentów odpowiednich dla alergików, które nie są testowane na zwierzętach.

Makijaż permanentny - przeznaczenie

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w rzeczywistości makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla kobiet, które nie mają ochoty zmywać makijażu wieczorami, ale również dla osób z pewnymi ubytkami na twarzy powodującymi kompleksy. Zadaniem wprawnej lingeristki jest podkreślenie naturalnej urody naprawiając też wszelkie nierówności za pomocą wprowadzenia pod skórę pigmentu. Gabinet mieszczący się w Poznaniu oferuje swoje usługi osobom z każdym typem skóry i dobiera produkty do indywidualnych potrzeb podopiecznych.

Pełna oferta: Zobacz ofertę

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Inne wizytówki w tej kategorii:

Stomatologiczny Księżycowa

Gabinet stomatologiczny w Poznaniu

Rehafiz Centrum Fizjoterapii

Masaż leczniczy - Poznań