Leczenie kanałowe pod mikroskopem

prodentist.com.pl

ProDentist

Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
województwo: mazowieckie

dane do gps: 52.259459, 20.9743102

NIP: 525-258-04-65
REGON: 147120049

telefon: +48 22 833 66 20
adres WWW: prodentist.com.pl
e-mail: broniewskiego3@prodentist.com.pl

Jak do nas trafić

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Specjaliści pracujący w Gabinecie ProDentist w Warszawie, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod, zapewniają najwyższy standard obsługi, który obejmuje także leczenie kanałowe pod mikroskopem. Zaawansowana technologia tego urządzenia ułatwia lekarzom precyzyjne przyjrzenie się strukturom zęba, gwarantując pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesne podejście oraz wykorzystanie endomotoru VDW Reciproc Gold z wbudowanym endometrem sprawiają, że leczenie kanałowe staje się całkowicie bezbolesne oraz skuteczne, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z takiej usługi.

Nowoczesny zabieg stomatologiczny

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to pewność skuteczności i trwałości efektów. Dzięki bardzo dokładnej obserwacji zespół stomatologów z ProDentist w Warszawie potrafi dostrzec nawet najmniejsze ubytki, co przekłada się na lepsze rezultaty leczenia. Aby skutecznie wyeliminować ból i dyskomfort u pacjenta, stosuje się ponadto znieczulenie miejscowe oraz endomotor VDW Reciproc Gold, dla większej precyzji oraz skuteczności. Inwestycja w tego rodzaju zabieg naprawdę się opłaca, chociażby za sprawą przywrócenia komfortu, dobrego samopoczucia i ogólnej poprawy zdrowia.

Pełna oferta: Leczenie kanałowe pod mikroskopem - Warszawa

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek09:00-20:00
Wtorek09:00-20:00
Środa09:00-20:00
Czwartek09:00-20:00
Piątek09:00-20:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Stomatologiczny Księżycowa

Gabinet stomatologiczny w Poznaniu

Rehafiz Centrum Fizjoterapii

Masaż leczniczy - Poznań

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Psycholog Poznań