Hurt i detal

Flesz Sp. z o.o.

Nieustanny rozwój, zwiększanie możliwości produkcyjnych i oferowanie świetnej jakości produktów to znaki rozpoznawcze firmy Flesz. Jest to znana hurtownia artykułów higienicznych i środków czystości, takich jak np. mydła, podajniki do papieru toaletowego, czyściwa przemysłowe, mopy, odkurzacze i ...

flesz.net.pl

Dane firmowe: Cieślewskich 25F
03-017 Warszawa
województwo: mazowieckie

telefon: +48 22 423 88 88
adres WWW: flesz.net.pl
e-mail: zamowienia@flesz.net.pl

Aqua-Trend

Aqua-Trend jako sklep specjalizujący się w akwarystyce morskiej, kładzie szczególny nacisk na jakość swoich produktów, oferując urządzenia najwyższej jakości, które działają sprawnie i są bezpieczne dla roślin oraz wodnych stworzeń. Dzięki temu klienci mają pewność, że produkty zakupione w Aqua-T...

sklep.aqua-trend.pl

Dane firmowe: Lokatorska 11/6
93-021 Łódź
województwo: łódzkie

telefon: +48 794 477 774
adres WWW: sklep.aqua-trend.pl
e-mail: aqua-trend@aqua-trend.pl