POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z rozporządzeniem RODO szkoła tańca FEN przechowuje dane osobowe pozyskane podczas zapisów na zajęcia wyłącznie za zgodą klientów wyrażoną przy zapisie przy wypełnianiu formularza zajęciowego bądź osobiście na recepcji. Pozyskane dane objęte są ochroną tajemnicy przekazanych danych, nie podlegają udostępnianiu ani nie są wykorzystywane dla innych celów niż informacyjne dotyczące prowadzenia zajęć na które zapisał się dany uczestnik. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez klienta opiera się na zasadach dobrowolności, konkretności, świadomości i jednoznaczności. Przy elektronicznym zapisie na zajęcia zgodą przybiera formę e-mailową, przy zapisie w siedzibie szkoły formę ustną bądź pisemną (podpisany regulamin zajęć wraz z klauzulą RODO i o przetwarzaniu danych osobowych). Klient oświadcza, że na zajęcia zapisał się zgodnie z regulaminem zajęć i zaakceptował przekazanie danych osobowych wyłącznie dla celu informowania o zajęciach. Dane klienta nie będą przekazywane ani wykorzystywane w żaden inny sposób niż dla celów informacji o zajęciach.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pytania


1. Jaki musi być odstęp aby ponownie skorzystać z karty multisport, ok. system?


Uczestnictwo w zajęciach na zasadach kart partnerskich możliwe jest tylko raz dziennie.


2. Czym się różni taniec weselny od tańca użytkowo-weselnego?


Taniec towarzyski weselny – to taniec towarzyski użytkowy podkategoria tańca towarzyskiego użytkowego nastawiona na naukę tańców użytkowych przydatnych na wesele, imprezę, potańcówkę jak i na przygotowanie schematycznej choreografii do pierwszego tańca – walca angielskiego wiedeńskiego, bardziej wyszukane choreografię oferujemy na lekcjach indywidualnych.
Taniec weselny jest oprócz tańców towarzyskich użytkowych nakierowany na naukę podstawowego schematu walca angielskiego i wiedeńskiego który potem można wykorzystać jako pierwszy taniec na weselu.


3. Czy można u państwa płacić kartą?


NIE. Niestety nie posiadamy terminala kart płatniczych.


4. Ile osób potrzeba, żeby grupa się zawiązała?


Minimalna liczba na zajęciach z tańca towarzyskiego to 3 pary, na zajęciach Solo 3 osoby.


5. Kiedy wiadomo, że nowa grupa zajęć zostanie niedługo uruchomiona?


Po wcześniejszym zapisie do wybranej grupy, dostaną państwo powiadomienie sms/mailem z dokładną datą kiedy zaczynają się zajęcia.


6. Czy można dokonać opłaty na miejscu?


Tak jest taka możliwość, jednak przy grupach które mają dopiero startować prosimy o dokonanie wcześniejszej płatności która jest jednocześnie rezerwacją miejsca w grupie.


7. Czy honorują państwo zniżki studenckie?


Tak, wszyscy studenci po okazaniu legitymacji otrzymują zniżkę w wysokości 5 %. Zniżka nie obejmuję zajęć jednorazowych.


8. Jak znaleźć wejście do szkoły w siedzibie pl. Zbawiciela?


Wejście do szkoły znajduje się od Al. Wyzwolenia (trzeba z ronda pl. Zbawiciela skręcić w prawo czyli w Al. Wyzwolenia), wejście jest za Kredyt Bankiem zaraz za zakrętem, przez klatkę schodową, naprzeciwko delikatesów Opera, w domofonie prosimy wcisnąć nr 31 i zapraszamy na I piętro.


9. Jak ubrać się na zajęcia tańca towarzyskiego, pole Dance, zajęcia solo dla kobiet ?


Strój przede wszystkim powinien być wygodny z naszej strony wymagamy tylko zmiany obuwia zanim wejdą Państwo na zajęcia , na zajęcia Pole Dance obowiązują krótkie spodenki, bluzka na ramiączka lub z krótkim rękawkiem, na boso lub w skarpetkach.
Nie nakładamy balsamów przed zajęciami i zdejmujemy biżuterię.


10. Na czym polegają pakiety zajęć Pole Dance i zasady uczestnictwa w danych pakietach ?


Pakiety są uzależnione od ilości osób na zajęciach, zaczynając od pakietu Platinium - na jednej rurze ćwiczy jedna osoba, pakiet Gold to jedna rura na dwie osoby, Silver - trzy osoby przy jednej rurce, Pakiet Open - liczba osób które przyjdą na zajęcia jest rozdzielana pomiędzy 5 rur X-pole. Zasady uczestnictwa w zajęciach są opisane w zakładce o nas/ regulaminy szkoły/regulamin Pole Dance.


11. Czy na zajęcia w parach mogę zapisać się jeśli jestem singlem/singielką ?


Tak, jeśli też Państwo mają takie życzenie Szkoła zajmie się szukaniem dla państwa partnera do tańca.


12. Jaki strój i przygotowanie jest wymagane na zajęcia indywidualne ?


Strój powinien być wygody i swobodny z naszej strony wymagamy zmiany obuwia przed wejściem na salę. Jeśli jest to nauka choreografii weselnej to przyszła panna młoda powinna zabrać ze sobą buty na obcasie, ale nie na pierwsze zajęcia.


13. Jakie zajęcia są dla mnie najlepsze jeśli chcę zrzucić zbędne kilogramy?


Każdy rodzaj tańca pozwala spalać zbędne kalorię i kształtuję sylwetkę, najszybsze efekty zostaną osiągnięte po zajęciach Zumby i Salsy są to bardzo intensywne zajęcia. Pole dance również wzmacnia mięśnie i kształtuje sylwetkę, jest swego rodzaju damską siłownią połączona z tańcem i kobiecym ruchem.


14. Gdzie znajdę dane do przelewu?


Numer rachunku znajduję się na stronie internetowe w zakładce Kontakt i zakładce Cennik na samym dole zatytułowany płatności.

 

 

 

 


Szkoła Tańca FEN
siedziba główna:
Pl.Zbawiciela 2 lok.31 W-wa
www.szkolatanca-fen.pl
www.pokazyinaukatanca.pl
tel.500400406
kolejne lokalizacje:
TORWAR LODOWISKO COS
UL.Łazienkowska 6A
OSiR Targówek ul.Łabiszyńska 7
Milano Targówek ul.Wyszogrodzka 5